Camping Les Hirondelles
Loupiac, Lot, Frankrijk
- Gezellige familiecamping
- Gevestigd in de Dordogne-vallei
- Duurzaam en groen kamperen
- Volop activiteiten tijdens het hoogseizoen
- Huisdieren zijn welkom
Bezoek het indrukwekkende Rocamadour!
Zeer geschikt voor kinderen
jonger dan 7 jaar
Zeer geschikt voor kinderen
tussen 8 en 14 jaar
Zeer geschikt voor
oudere kinderen
Kleinschalige familiecamping in de Lot!
Beleef een fantastische gezinsvakantie in de Lot op Camping Les Hirondelles. Deze 4-sterren camping, gelegen in de prachtige Dordogne-vallei, biedt comfortabele accommodaties te midden van een eikenbos. Ontdek de fascinerende bezienswaardigheden van de regio, zoals kastelen, Rocamadour en charmante dorpjes, en maak gebruik van onze uitgebreide faciliteiten en activiteiten. Kies voor een milieuvriendelijk verblijf en draag bij aan een duurzamere toekomst tijdens je vakantie in de Lot.
Plezier in het water
Of het nu regent of stralend weer is, op onze camping kun je altijd genieten van waterpret. Ons waterpark beschikt over een peuterbad en een overdekt zwembad, perfect voor alle leeftijden. Bij mooi weer opent het dak en kun je buiten zwemmen of ontspannen op onze ligstoelen. Doe mee aan de wekelijkse aquagymsessies in juli en augustus en relax aan het zwembad terwijl de kinderen zich vermaken in de speeltuin. Op slechts 5 km van de camping vind je rustige rivieren en meren voor een natuurlijke zwemervaring, evenals tal van mogelijkheden voor watersporten, ontspanning en vissen.
Vermaak
Naast zwemmen zijn er ook tal van andere sport- en recreatiemogelijkheden beschikbaar. Van een multisportveld tot een goed uitgeruste speeltuin voor kinderen van 2 tot 12 jaar, tafelvoetbal, biljart, een tv-ruimte, bibliotheek en bordspelverhuur, er is altijd iets te doen. Hoewel er geen kinderclub is, worden er de hele dag door diverse activiteiten aangeboden voor alle leeftijden, zoals sportieve activiteiten, ontdekkingsuitjes, leuke spellen en gastronomische avonden met live muziek en dans.
Voorzieningen
Op Camping Les Hirondelles worden heerlijke lokale gerechten bereid met verse ingrediënten. Het restaurant en afhaalpunt zijn elke avond geopend in juli en augustus. Geniet van een cocktail aan de bar terwijl de kinderen zich vermaken. De supermarkt op de camping biedt basisbenodigdheden en lokale producten zoals wijn.
Algemeen
Faciliteiten
- (Pool)biljart
- Animatieprogramma
- Fietsroutes bij de camping
- Televisie
- Afhaalmaaltijden
- Bar
- Levensmiddelen-uitgebreid assortiment
- Restaurant (met ruime keuze)
- Verse broodjes verkrijgbaar op de camping
- Binnenzwembad (verwarmd)
- Binnenzwembad d.m.v. schuifdak
- Peuterbad
- Zwemmen in rivier/beek
- Boogschieten
- Indoorspeeltuin
- Jeu de boulesbaan
- Speeltuin
- Tafeltennistafel
- Volleybal
- Droogtrommel(s)
- Wasmachine(s)
- Huisdier toegestaan
- WiFi-zone
- Meerdere honden toegestaan in hoogseiz. (mits aangelijnd)
- Verwarmd sanitair
Wat is er te doen in de omgeving van camping Les Hirondelles?
Ontdek de magische schoonheid van de Dordogne-vallei vanaf de camping, waar prachtige landschappen, steile kliffen, watervallen en historische kastelen op je wachten. Verken de pittoreske dorpen en bekende bezienswaardigheden zoals het adembenemende Rocamadour, dat op de werelderfgoedlijst van UNESCO staat, en het sfeervolle Sarlat-la-Canéda met zijn schitterende middeleeuwse architectuur. Bewonder de natuurlijke wonderen van de streek, waaronder de indrukwekkende Gouffre de Padirac en de gedetailleerde replica van de beroemde Grotte de Lascaux II. Voor de avontuurlijke types biedt de Dordogne-vallei tal van activiteiten zoals fietsen, paragliden, kanoën en wandelen langs de pelgrimsroute naar Rocamadour. Duik dieper in de boeiende geschiedenis van de regio door een bezoek te brengen aan prehistorische vindplaatsen zoals La Madeleine en Lascaux. Naast de natuurlijke en historische schatten krijg je in de Dordogne-vallei ook de unieke kans om lokale ambachten en traditionele vaardigheden te ontdekken, zoals pottenbakken, glasblazen en lederbewerking. Een kampeervakantie in de Dordogne-vallei staat garant voor een veelzijdige en onvergetelijke ervaring voor iedereen die houdt van natuur, geschiedenis en avontuur.